Holywood Smile

Holywood Smile

Hollywood smile en genel şekli ile Hollywood starlarının gülüşüne sahip olmanızı sağlayan estetik gülüş tasarımıdır.

Bu gülüş tasarımında dudaklar, dişler ve diş etleri arasında mükemmel bir uyum hedeflenir. Daha güzel görünen bir gülüş ve dolayısıyla daha etkileyici bir görünüm için ihtiyacınız olan belki de sadece bu gülüş tasarımıdır.

Elbette bu gülüş tasarımında diş ve diş etlerinin görünümü çok büyük bir önem taşıyor. Bu gülüş tasarımından sadece kadınlar değil erkekler de faydalanabiliyor. Gülüş tasarımının ne kadar sürede tamamlandığı, fiyatları ve hangi işlemleri kapsadığı gibi konulara da değineceğiz. Ancak öncesinde nasıl yapıldığı konusuna açıklık kazandıralım.

Öncelikle Hollywood smile gülüş tasarımının birkaç farklı aşamada tamamlandığını söyleyebiliriz. 

Öncelikle hastanın muayene olması ve estetik bir gülüş için ihtiyaçlarının belirlenmesi gerekiyor. Mevcut diş çürükleri ya da diş eti rahatsızlıkları varsa tedavi edilmesi gerekir. Sonrasına hastanın dişlerindeki simetri bozuklukları gibi çeşitli sorunlar ortadan kaldırılıyor.

Şayet eksik diş problemi varsa implant tedavisi uygulanıyor ve bu sayede eksik diş görünümünün de ortadan kaldırılması sağlanıyor. Sonrasında hastanın bu gülüşe sahip olması için gerekli işlemlere geçilebilir. 

Bu arada yapılan işlemlerin herhangi bir acı ya da ağrıya neden olmadığını da belirtelim. Eğer implant tedavisi gibi uygulamalara ihtiyaç olursa işlem öncesinde anestezi yapılıyor ve böylelikle hastanın acı hissetmesinin önüne de geçilmiş oluyor.